میزبانی وب و هاست

وب سایت یا سرور خودتان را برروی بستر ابری میزبان پایتخت راه اندازی کنید و از خدمات مانیتورینگ سرور پینگ بهره مند شوید.

سرور پینگ اولین ارائه دهنده خدمات مانیتورینگ در ایران می باشد که سرویس مانیتورینگ وب سایت و سرور را به صورت تخصصی و آنلاین ارائه می کند.

راه اندازی این مجموعه برای یافتن وضعیت سرور و وب سایت می باشد و نکته حائذ اهمیت برای سرور پینگ آپتایم بالای می باشد.

در مقوله مانیتورینگ این نکته بسیار مهم است که سرور های مانیتورینگ همواره در دسترس باشند زیرا در صورتیکه مشکلی از بابت آپتایم سرورهای مانیتورینگ وجود داشته باشد عملا امکان مانیتور کردن نیز وجود ندارد.ما از سیستم ابری و توزیع شده سرورهای مرکزداده میزبان پایتخت برای عملیات مانیتورینگ استفاده می کنیم.


میزبان پایتخت

میزبان پایتخت سرویس دهنده خدمات میزبانی وب و هاست برروی بستر ابری در مرکزداده داخل ایران و خارج می باشد. خدمات میزبانی وب میزبان پایتخت به دلیل ابری بودن و سرویس های توزیع پذیر این امکان را فراهم می کند که همیشه وب سایت شما با آپتایم بالا در دسترس قرار گرفته باشد.

میزبانی وب یک سرویس بسیار حساس می باشد زیرا آینه وب سایت شما در فضای مجازی است و پایداری یک سرویس میزبانی وب بسیار مهم است.

میزبانی وب ابری

با توجه به پیشرفت تکنولوژی های مرتبط با خدمات میزبانی وب، سیستم های جدید برپایه خدمات ابری ارائه می شوند و در عصر حاضر این نکته بسیار مهم است که سرویس دهنده شما نیز برپایه تکنولوژی و تکنیک های ابری خدمات میزبانی وب خودش را ارائه کند.

میزبانی وب ابری، ارائه خدمات میزبانی وب بر بستر چندین سرور به صورتیکه منابع پردازش و … این سرورها تحت پوشش یک شبکه گسترده قرار گیرند.

میزبانی وب لینوکس و ویندوز

به طور کلی خدمات میزبانی وب به دو بخش اصلی میزبانی وب لینوکس و میزبانی وب ویندوز تقسیم بندی می شود.

تفاوت در سیستم عامل خدمات میزبانی وب این امکان را برای شما فراهم می کند که بر اساس نوع برنامه نویسی و بانک اطلاعاتی خودتان وب سایت تان را برروی یکی از بسترهای لینوکسی یا ویندوزی بنا کنید.

سرویس های هاست هاست وردپرس با توجه به بکارگیری تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری خاص و قرارگیری برروی بستر ابری در ابتدا در مرکز داده خارج از ایران قرار گرفته بود.

وردپرس کارآ زیر مجموعه میزبان پایتخت می باشد و بر روی بستر هاست ابری میزبان پایتخت راه اندازی شده است.

سریع ترین هاست وردپرس در ایران

راهکار ما افزایش سرعت سرویس وردپرس شما با هاست وردپرس می باشد، امکانات نصب شده بر روی سرورهای ما این امکان را فراهم می کند که سریع ترین حالت کارکرد وردپرس را در اختیار داشته باشید.

اولین بار در ایران

امکانات و ماژول های نصب شده برروی سرویس های هاست ابری وردپرس برای اولین بار در ایران ارائه شده است. این بستر میزبانی ابری منحصر بفرد می باشد که نهایت کارآمدی و سرعت بارگذاری مدیریت محتوا وردپرس شما را به همراه دارد.

بالاترین امتیاز PageSpeed, YSlow در GTmetrix

بالاترین سرعت را در سیستم اندازه گیری معتبر GTmetrix بدون نیاز به تغییر در کد و مدیریت محتوا بدست بیاورید! بهینه سازی وب سایت خودتان را به دست سیستم پر قدرت “هاست وردپرس کارآ” بسپارید!

هاست وردپرس

وردپرس سیستم مدیریت محتوا کارآمدی می باشد که از طریق این مدیریت محتوا می توان اقدام به ایجاد وب سایت، فروشگاه اینترنتی و … نمود. نکته کلیدی وردپرس سادگی آن می باشد، همچنین مدیریت محتوا وردپرس شامل قالب، افزونه و امکانات بی شماری است که ایجاد یک وب سایت را برای شما بسیار ساده می کند.

گستردگی وردپرس به اندازه ای است که حدودا 60% بازار مدیریت محتوا و 25% وب سایت های فعال بر پایه مدیریت محتوا وردپرس ایجاد شده اند.

سیستم هاست وردپرس کارآ بدین منظور راه اندازی شده است که میزبانی مدیریت محتوا وردپرس شما را برروی سریع ترین، پایدار ترین و ایمن ترین بستر هاست ابری میزبانی نماید تا وب سایت شما در سریع ترین زمان ممکن بارگذاری شود.

هاست ووکامرس

WooCommerce یک افزونه متن باز رایگان برای ورد پرس است این افزونه امکان ایجاد یک سیستم تجارت الکترونیک را به شما می دهد. WooCommerce با قابلیت های کنترل کاربران و همچنین امکانات بسیار زیادی برای ساخت یک سایت فروشگاهی به طرح و رنگ دلخواه خودتان ایجاد کنید. همچنین کنترل کاملی برای حسابرسی و فروش و… به شما خواهد داد. WooCommerce با درگاه های خرید الکترونیکی نیز سازگار است.

با وجود این طیف وسیع امکانات سنگین و کندی این افزونه یک امر بدیعی می باشد که ما نیز این مشکل را برای شما حل کرده ایم و با استفاده از سیستم وردپرس کارآ میتوانید ووکارمرس و دیگر افزونه های سنگین را به راحتی و با بالاترین سرعت تجربه کنید.