امکانات سرویس مانیتورینگ سرور پینگ

راهکارهای هوشمند مانیتورینگ سرور و سایت با پشتیبانی از پروتکل های مختلف مانیتورینگ نظیر مانیتورینگ کنترل پنل، مانیتورینگ وب سرور و ... گزارش آپتایم و دانتایم مانیتورینگ اطلاع رسانی بوسیله ایمیل و پیامک می باشد.

در سرویس مانیتورینگ سرور پینگ در هر زمان که خطایی بر روی یکی از سرویس‌های سرور شما رخ دهد و یا سرور شما قطع و خارج از دسترس گردد و در نهایت مورد نفوذ هکران قرار بگیرد سیستم به صورت خودکار در کوتاه‌ترین زمان از طریق ایمیل، پیامک یا ربات تلگرام شما را مطلع خواهد نمود.

پشتیبانی از چندین پروتکل

ما از تمامی پروتکل‌های موجود و مورد استفاده‌ی شما برای سرویس‌های مختلف پشتیبانی می‌کنیم MySQL, HTTP, HTTPS, PING, FTP, Mail و …

مانیتورینگ بدون وقفه | ۲۴ ساعت شبانه روز – ۷ روز هفته – ۳۶۵ روز سال

کسی نمی‌تواند به صورت ۲۴ ساعته یک سایت یا سرور را مانیتور کند پس این کار را به ما بسپارید و در روزهای تعطیل با خیالی راحت از تعطیلی خود لذت ببرید.

آگاهی و هشدار دهی برای Down Time ها

ما شما را در صورت بروز Down Time بر روی سرور یا سایت موردنظرتان از طریق ایمیل، پیامک و ربات تلگرام با خبر می‌سازیم.

موقعیت‌های جغرافیایی مختلف در سراسر جهان

یک دیگر از وظایف ما بررسی در دسترس بودن سایت شما برای کاربران در سراسر جهان است.

گزارش آماری را به سایت خود اضافه نمایید

ما با ارائه گزارش زنده و تفضیلی از سرورهای شما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. از این طریق می توانید اعتماد مشتریان را به خود جلب و فروش بیشتری نیز پیدا کنید.

ارسال هشدار Down شدن سرور شما به سرویس دهنده

با استفاده از سرویس ما می‌توانید در زمان Downtime به صورت خودکار به سرویس دهنده‌ی خود از طریق ایمیل برای بررسی بیشتر یا Reboot سرور، آن‌ها را مطلع سازید.

گزارش آپتایم و کارایی سرور

آیا شما از کیفیت Uptime ارائه شده روی سرور یا سایت خود مطلع هستید؟ ما تمامی این اطلاعات را به صورت بسیار ساده و جامع در یک گزارش در اختیار شما می‌گذاریم.

جلوگیری از بروز هشدارهای اشتباه

دیگر لازم نیست نیمه شب به خاطر یک هشدار اشتباه از خواب بیدار شوید، ما از بهترین تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌نماییم تا از ارسال هشدارهای اشتباه جلوگیری کنیم.

گزارش آماری را به سایت خود اضافه نمایید

ما با ارائه گزارش زنده و تفضیلی از سرورهای شما این کار را برای شما انجام می‌دهیم. از این طریق می توانید اعتماد مشتریان را به خود جلب و فروش بیشتری نیز پیدا کنید.

ارسال هشدار Down شدن سرور شما به سرویس دهنده

با استفاده از سرویس ما می‌توانید در زمان Downtime به صورت خودکار به سرویس دهنده‌ی خود از طریق ایمیل برای بررسی بیشتر یا Reboot سرور، آن‌ها را مطلع سازید.

امکان تعیین ساعت تعمیرات سرور

شما می‌توانید زمانی را برای تعمیر سرور خود در نظر بگیرید تا در این زمان سرویس مانیتورینگ به طور موقت قطع شده و زمان قعطی درگزارش‌های Uptime شما منعکس نمی‌شود.

انتقال رایگان اطلاعات قبلی

اگر شما هم‌اکنون از سیستم مانیتورینگ دیگری استفاده می‌کنید ما می‌توانیم تمام آمارهای گذشته‌ی شما را از سرویس قبلی به سرویس جدید بدون هیچ هزینه‌ای و به آسانی منتقل کنیم.

استفاده آسان برای همه

شما با استفاده از این سرویس نیاز به هیچ نرم‌افزار پیچیده‌ای ندارید و تنها نرم افزار مورد نیاز شما یک مرورگر وب است.

ربات تلگرام

جدیدترین بروز رسانی سرور پینگ، پشتیبانی از ربات تلگرام است. جهت دسترسی به امکانات ربات تلگرام بر روی این لینک کلیک کنید.

 1. اطلاع رسانی آنی از طریق پپست الکترونیکی، پیامک و ربات تلگرام
 2. بررسی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال بدون یک لحظه وقفه
 3. امکان بررسی و مانیتورینگ هرگونه سرویس و سرور از جمله WebServer, MailServer, Database Server و …
 4. امکان بررسی هر نوع وب‌سایت
 5. ارسال هشدار سریع در هنگام نفوذ و هک سایت
 6. بدون نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزار جانبی بر روی سایت یا سرور
 7. بدون نیاز به هیچگونه تغییر در وب‌سایت و سرور
 8. بدون نیاز به اطلاعات محرمانه سرور مانند نام کاربری و پسورد
 9. پشتیبانی از پروتکل‌ها و پورت‌های HTTP, HTTPS, IMAP4, POP3, SMTP, DNS, FTP, SSH, MySql, SQL Server, Oracle, PPTP, L2TP, SSTP, SOCKS, Remote Desktop, VNC, TelNet, TCP, Ping, cPanel/WHM, DirectAdmin, Plesk, WebSitePanel, Helm, Hosting Controller, Kloxo
 10. استفاده و راه‌اندازی بسیار ساده
 11. ارائه گزارش وضعیت و گراف دقیق از مانیتورینگ
 12. امکان بررسی هر ۱ دقیقه الی ۱ ساعت
 13. امکان بررسی محتوایی سایت برای گزارش نفوذ و هک
 14. دریافت پیامک و ایمیل پس از رفع مشکل
 15. امکان مانیتورینگ سرور‌های Web Server, Mail Server, File Server, DNS Server, VPN Server, Backup Server, FTP Server, Game Server, Proxy Server و …
ارسال یک پیام