گزارشات شرکت های میزبانی وب

لیست ارائه شده مربوط به مانیتورینگ وب سایت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب در ایران می باشد، این لیست توسط سرورهای "سرور پینگ" از 11 نقطه مختلف مانیتور شده است و میانگین پاسخ وب سایت ها به این 11 نقطه ملاک قرار گرفته است، همچنین لیست به صورت لحظه ای بروزرسانی می شود و عملیات مانیتورینگ برروی لیست وب سایت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب در حال انجام و بروزرسانی می باشد.

نحوه تهیه لیست آپتایم شرکت های میزبانی وب و هاستینگ

لیست مانیتورینگ توسط سرورهای مانیتورینگ گروه "سرور پینگ" از 11 نقطه مختلف در کشورهای مختلف تهیه شده است و همچنین به دلیل حساسیت موضوع این گروه از سرویس های معروف بررسی آپتایم و زمان پاسخگویی مانند Hyperspin و Pingdom برای یک دوره استفاده نموده است که از صحت مانیتوریگ های انجام شده توسط سرورهای "سرور پینگ" اطمینان کامل حاصل گردد.

نحوه رتبه بندی لیست آپتایم شرکت های هاستینگ

رتبه بندی شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب بدین صورت می باشد که براساس مجموع بهترین آپتایم و میانگین زمان پاسخگویی می باشد، یعنی هر وب سایتی که بالاترین آپتایم و سریعترین زمان پاسخگویی را داشته باشید رتبه بهتری را در اختیار خواهد گرفت. در نهایت بهترین آپتایم 100% و سریعترین زمان پاسخگویی نزدیک به 0 می باشد.


رتبه نام آدرس دامین آخرین بررسی آپتایم میانگین زمان پاسخگویی سرور آخرین وضعیت
رتبه نام آدرس دامین آخرین بررسی آپتایم میانگین زمان پاسخگویی آخرین وضعیت

موقعیت

موقعیت سرور های مانیتورینگ

امکانات سرور پینگ

  • مانیتورینگ 24 ساعت شبانه روز
  • پشتیبانی از چندین پروتکل
  • اطلاع رسانی پیامک و ایمیل
  • گزارش قطعی سرور
  • گرارش آپ تایم و کارایی سرور

چرا مانیتورینگ سرور پینگ

هر سرور یا سایت موجود در اینترنت حتما نیاز به مانیتورینگ دارد زیرا هر خرابی و یا قعطی و یا مورد نفوذ هکران قرار گرفت شما فورا با خبر شوید. سایت شما کاربران زیادی دارد و اگر آنها با سایت قطع شده شما مواجه شوند این موضوع باعث کم شدن کاربران می شود لذا خدمات سرور پینگ به صورت آنی شما را از این مشکلات با خبر می کند.کاتالوگ سیستم و نرم افزار سرور پینگ

فقط0ریال

سفارش آنلاین

دریافت سرویس مانیتورینگ رایگان !

درحال حاضر تنها 999 عدد موجود می باشد