میزبانی وب و هاست

سرور پینگ اولین ارائه دهنده خدمات مانیتورینگ در ایران می باشد که سرویس مانیتورینگ وب سایت و سرور را به صورت تخصصی و آنلاین ارائه می کند.

راه اندازی این مجموعه برای یافتن وضعیت سرور و وب سایت می باشد و نکته حائذ اهمیت برای سرور پینگ آپتایم بالای می باشد.

در مقوله مانیتورینگ این نکته بسیار مهم است که سرور های مانیتورینگ همواره در دسترس باشند زیرا در صورتیکه مشکلی از بابت آپتایم سرورهای مانیتورینگ وجود داشته باشد عملا امکان مانیتور کردن نیز وجود ندارد.

ما از سیستم ابری و توزیع شده سرورهای مرکزداده میزبان پایتخت برای عملیات مانیتورینگ استفاده می کنیم.

میزبان پایتخت سرویس دهنده خدمات میزبانی وب و هاست برروی بستر ابری در مرکزداده داخل ایران و خارج می باشد. خدمات میزبانی وب میزبان پایتخت به دلیل ابری بودن و سرویس های توزیع پذیر این امکان را فراهم می کند که همیشه وب سایت شما با آپتایم بالا در دسترس قرار گرفته باشد.

میزبانی وب یک سرویس بسیار حساس می باشد زیرا آینه وب سایت شما در فضای مجازی است و پایداری یک سرویس میزبانی وب بسیار مهم است.

میزبانی وب ابری

با توجه به پیشرفت تکنولوژی های مرتبط با خدمات میزبانی وب، سیستم های جدید برپایه خدمات ابری ارائه می شوند و در عصر حاضر این نکته بسیار مهم است که سرویس دهنده شما نیز برپایه تکنولوژی و تکنیک های ابری خدمات میزبانی وب خودش را ارائه کند.

میزبانی وب ابری، ارائه خدمات میزبانی وب بر بستر چندین سرور به صورتیکه منابع پردازش و ... این سرورها تحت پوشش یک شبکه گسترده قرار گیرند.

میزبانی وب لینوکس و ویندوز

به طور کلی خدمات میزبانی وب به دو بخش اصلی میزبانی وب لینوکس و میزبانی وب ویندوز تقسیم بندی می شود.

تفاوت در سیستم عامل خدمات میزبانی وب این امکان را برای شما فراهم می کند که بر اساس نوع برنامه نویسی و بانک اطلاعاتی خودتان وب سایت تان را برروی یکی از بسترهای لینوکسی یا ویندوزی بنا کنید.

ارسال یک پیام