سیستم بررسی Spam و BlackList

همواره صاحبان سرور و وب سایت نگران گزارش Abuse از سوی مراکز داده و قرارگیری در لیست سیاه اسپم هستند. معمولا در اکثر مواقع مدیران سیستم و سرور هیچگاه متوجه قرارگیری در لیست های سیاه نمی شوند و آدرس آی پی و سرور آن ها در لیست های سیاه اسپم ماندگار می شود.
در این شرایط ایمیل های ارسالی با اختلال روبرو می گردد و همچنین پس از گذشت مدتی گزارش تخلف و Abuse از سوی مرکز داده برای شما ارسال می گردد که عدم توجه یا نداشتن زمان کافی برای رفع مورد موجب مسدودیت و قطعی سرور و وب سایت شما می گردد.
سیستم سرور پینگ در این زمینه نیز پیشرو می باشد، مانیتورینگ جدید شرکت این امکان را برای شما فراهم می کند که آدرس آی پی خودتان را از طریق مانیتورینگ در بیش از 100 لیست سیاه بررسی نمایید.
این سرویس برروی تمامی مانیتورینگ های سرور پینگ فعال شده است و به سادگی می توانید از گزینه DNSBL برای این موضوع استفاده نمایید و هنگامیکه آدرس آی پی یا سرور شما در لیست های سیاه قرار می گیرد سیستم سرور پینگ به صورت خودکار اقدام به اطلاع رسانی و ارسال پیامک، ایمیل و هشدار API به شما می نماید تا متوجه شوید موردی برروی آدرس آی پی شما رخ داده است.
سیستم مانیتورینگ سرورپینگ اقدام به بررسی آدرس آی پی مدنظر شما در دوره های زمانی مشخص در سیستم های DNSBL و لیست های اسپم می نماید و در زمان قرارگیری در لیست سیاه اسپم اقدام به ارسال هشدار می نماید و شما متوجه می شوید که آدرس آی پی شما در لیست سیاه اسپم قرار گرفته است.
مانیتورینگ لیست سیاه اسپم زودتر از هر سیستم دیگری شما را از بابت قرارگیری در لیست های سیاه اسپم آگاه می سازد لذا با مانیتورینگ همیشگی می توانید اقدام به جلوگیری در قرارگیری لیست های سیاه اسپم نمایید و ارسالات ایمیل اسپم را متوقف نمایید.
قرارگیری در BlackList موجب می گردد که ایمیل های شما به مقصد مدنظر نرسد. این امکان برای مدیران سرور بسیار مفید می باشد زیرا از دردسرهای آتی قرارگیری در Spam BlackList می کاهد و موجب پیشگیری از نارضایتی کاربران خود می شود.

نکته: برای فعالسازی آن از طریق پرتال سرور پینگ و بخش مانیتورینگ می توانید اقدام نمایید، حتما این نکته را در نظر داشته باشید زمان بررسی DNSBL را حتما برروی مقدار 1 ساعت یکبار تنظیم نمایید تا overload بررسی موجب مسدودیت بررسی دامین یا آدرس آی پی شما از سوی لیست های ضد اسپم و لیست های سیاه نگردد.

موقعیت

موقعیت سرور های مانیتورینگ

امکانات سرور پینگ

  • مانیتورینگ 24 ساعت شبانه روز
  • پشتیبانی از چندین پروتکل
  • اطلاع رسانی پیامک و ایمیل
  • گزارش قطعی سرور
  • گرارش آپ تایم و کارایی سرور

چرا مانیتورینگ سرور پینگ

هر سرور یا سایت موجود در اینترنت حتما نیاز به مانیتورینگ دارد زیرا هر خرابی و یا قعطی و یا مورد نفوذ هکران قرار گرفت شما فورا با خبر شوید. سایت شما کاربران زیادی دارد و اگر آنها با سایت قطع شده شما مواجه شوند این موضوع باعث کم شدن کاربران می شود لذا خدمات سرور پینگ به صورت آنی شما را از این مشکلات با خبر می کند.کاتالوگ سیستم و نرم افزار سرور پینگ

فقط0ریال

سفارش آنلاین

دریافت سرویس مانیتورینگ رایگان !

درحال حاضر تنها 999 عدد موجود می باشد