درباره سرور پینگ

سامانه سرور پینگ از سال 1391 با هدف مدیریت و مانیتورینگ سرورهای مجازی، اختصاصی و سایت های میزبانی شده به همکاری و حامی شرکت میزبان پایتخت راه اندازی شده است. هدف این گروه ارائه آخرین تکنیک های مانیتورینگ سرور ها با استفاده از آخرین تکنولوژی های Watch بر بستر چند منطقه ای و برروی سرورهای ابری می باشد.
این گروه متشکل از اعضای شرکت های حامی و متخصصین برنامه نویس و مدیران شبکه سیستم های جامع می باشد که بر بستر اصلی سیستم "سرور پینگ" کار می کنند و اقدام به گسترش سرویس ها برروی APIهای ارائه شده توسط سیستم های مطرح دنیا و همچنین برنامه نویسی و برنامه سازی سیستم های جدید مبتنی بر شبیه سازی مرورگرها برای دریافت اطلاعات سرورها و سایت ها می نماید .
* مانیتورینگ سرورهای مجازی و اختصاصی
* متصل به سیستم های خبره اطلاع رسانی
* اطلاع رسانی از طریق ایمیل و پیامک
* مانیتورینگ از حداقل 11 نقطه جغرافیایی
* سیستم گزارش دهی جامع
* دارا بودن API تحت وب
* استفاده از سرویس های مبنتی بر HAR و HARP
* استفاده از API های Pagespeed, YSlow, Hyperspin, SlowSlow, GTMetrix, ...

شرکت میزبان پایتخت

شرکت میزبان وب پایتخت با همکاری گروهی مجرب با هدف ارائه خدمات تخصصی وب سایت و امکانات جانبی آن فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نمود. با توجه به پیشرفت های حاصل شده در این امر در سال 1384 با برند تجاری "ای هاست" فعالیت خود را بهبود بخشید. آنچه که در میزبان پایتخت بیش از هر معیاری مورد توجه قرار گرفته نوآوری، خلاقیت، کیفیت و رضایت مشتری است. پشتکار و تلاش شبانه روزی پرسنل طی این مدت موفقیت های چشمگیری را برای مجموعه به ارمغان آورده که در ذیل به برخی از آنها اشاره شده است:


* راه اندازی سرور هاستینگ اختصاصی
* راه اندازی SMS Center
* راه اندازی سرور DNS اختصاصی
* راه اندازی سرور Mail اختصاصی
* راه اندازی سرور مجازی (VPS)
* راه اندازی سرور اختصاصی (Dedicated Server)
* راه اندازی سرورهای مختص سرور هاستینگ اشتراکی
* برنامه نویسی اولین کنترل پنل ایرانی سرورهای مجازی

شرکت میزبان وب پایتخت با تكیه بر دانش فنی و تخصصی كارشناسان جوان و كارآزموده و با هدف ایجاد بستری مناسب برای ارتباط با اینترنت ، برای اولین بار در استان تهران اقدام به راه اندازی سیستم های ارتباطی و مخابراتی مورد نیاز كرده و در واقع فعالیت خود را در زمینه فناوری اطلاعات ( IT ) آغاز نمود .
این شركت از آغاز فعالیت خود همواره در راستای اطلاع رسانی و اشاعه فرهنگ ارتباطات نوین از طریق اینترنت قدم برداشته و بعنوان اولین شركت خصوصی و طلایه دار شركت های اطلاع رسان در این زمینه نقش مهمی در فرهنگ فن آوری اطلاعات ایفا نموده است

موقعیت

موقعیت سرور های مانیتورینگ

امکانات سرور پینگ

  • مانیتورینگ 24 ساعت شبانه روز
  • پشتیبانی از چندین پروتکل
  • اطلاع رسانی پیامک و ایمیل
  • گزارش قطعی سرور
  • گرارش آپ تایم و کارایی سرور

چرا مانیتورینگ سرور پینگ

هر سرور یا سایت موجود در اینترنت حتما نیاز به مانیتورینگ دارد زیرا هر خرابی و یا قعطی و یا مورد نفوذ هکران قرار گرفت شما فورا با خبر شوید. سایت شما کاربران زیادی دارد و اگر آنها با سایت قطع شده شما مواجه شوند این موضوع باعث کم شدن کاربران می شود لذا خدمات سرور پینگ به صورت آنی شما را از این مشکلات با خبر می کند.کاتالوگ سیستم و نرم افزار سرور پینگ

فقط0ریال

سفارش آنلاین

دریافت سرویس مانیتورینگ رایگان !

درحال حاضر تنها 999 عدد موجود می باشد