حامیان سیستم مانیتورینگ سرور پینگ

سیستم مانیتورینگ "سرور پینگ" با استفاده از تکنولوژی های برتر مدیریت و مانیتورینگ بنا نهاده شده است در این راستا گروه های همکار و مشاور حامی این پروژه بوده اند تا در نهایت این سامانه راه اندازی و بهره برداری شد. اطلاعات شرکت های حامی به صورت مختصر در زیر نمایان می باشد.


مرکز فناوری اطلاعات میزبان پایتخت، ارائه دهنده خدمات نوین میزبانی وب و سرورهای مجازی با ارائه سرورهای اختصاصی Cloud Computing به این پروژه در 11 نقطه جهان حامی این پروژه می باشد. (وب سایت)
اولین و بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات تخصصی سرور های مجازی لینوکس و ویندوز برروی سرور های ابر رایانش به صورت کاملا مدیریت شده در ایران (وب سایت)
- -
گروه شرکت های داتیس امرتات به اتکای 12 سال تجربه موفق 5 شرکت و تیم انفورماتیک و آی تی در کشور در سال 1387 به همت مدیران با تجربه آی تی کشور تاسیس گردید. (وب سایت)

نظر مشتریان

کاربر گرامی، شما نیز با ارسال نظرات و پیشنهادات خود می توانید گروه سرور پینگ را از شناخت خود در رابطه با این سامانه آشنا نمایید. بدین منظور از طریق فرم ارسال نظرات می توانید این عملیات را انجام دهید و نظر خودتان را برای گروه مانیتورینگ سرور پینگ ارسال نمایید.

یکی از معتبر ترین شرکت ها که شاید نزدیک به 3 سال همیشه زحمات ما بدوششون بوده بخصوص جناب اقای کامران بیگلری که بی شک همکاری با ایشان جزء افتخارات من در کارنامه کاریم ثبت خواهد شد امیدوارم همواره موفق باشند و من ا.. توفیق

نظر محمد قالب علمداری محمد غالب علمداری کاربر میزبان پایتخت

ServerPing برای تولید و نگهداری پروژه های ما بسیار ارزشمند بوده است. گزارشات هموراه قابل اعتماد و مدون بوده اند. مانیتورینگ سرور پینگ همواره در حال اجرا بوده و ما را قبل از گلایه مشتریان مطلع کرده است. شرکت ما بسیار خوش شانس بوده که این سیستم را پیدا کرده و همواره استفاده از این سرویس را به دوستان و مشتریان خود توصیه می کند.

نظر امید نصرتی امید نصرتی کاربر میزبان پایتخت

بدون شک و هیچگونه اغراق نمایی این شرکت را می توان از لحاظ پایبندی به اصول و قوائد حرفه ایی مدیریتی و توانمندی برای جلب رضایت حداکثری مشتری به عنوان یکی از چند شرکت انگشت شمار در کل سیستم اداری و شرکت داری کشور به شمار آورد جناب آقای مهندس بیگلری با رعایت کامل و بدون شبهیه چهار اصل اساسی مدیریتی یعنی زمان, هزینه, کیفیت و ایمنی بزرگترین قدم را برای دستیابی به این سطح توانبندی برداشته اند و اینجانب به شخصه از زحمات ایشان مراتب تشکر و قدردانی را به عمل می آورم

نظر امید نصرتی پویان سلطان پور کاربر میزبان پایتخت

موقعیت

موقعیت سرور های مانیتورینگ

امکانات سرور پینگ

  • مانیتورینگ 24 ساعت شبانه روز
  • پشتیبانی از چندین پروتکل
  • اطلاع رسانی پیامک و ایمیل
  • گزارش قطعی سرور
  • گرارش آپ تایم و کارایی سرور

چرا مانیتورینگ سرور پینگ

هر سرور یا سایت موجود در اینترنت حتما نیاز به مانیتورینگ دارد زیرا هر خرابی و یا قعطی و یا مورد نفوذ هکران قرار گرفت شما فورا با خبر شوید. سایت شما کاربران زیادی دارد و اگر آنها با سایت قطع شده شما مواجه شوند این موضوع باعث کم شدن کاربران می شود لذا خدمات سرور پینگ به صورت آنی شما را از این مشکلات با خبر می کند.کاتالوگ سیستم و نرم افزار سرور پینگ

فقط0ریال

سفارش آنلاین

دریافت سرویس مانیتورینگ رایگان !

درحال حاضر تنها 999 عدد موجود می باشد